Sekrety odchudzania od telewizyjnego trenera


odchudzanieSekrety skutecznego odchudzania

Uszykowałem dziś kolekcję podpowiedzi od Chrisa Powella, sławnego w Ameryce trenera fitness występującego głównie w TV.

Chris zdradza tajniki odchudzania, które wprowadza do życia swoich podopiecznych w programie:

1. Rozpocznij każdy dzień od obietnicy samemu sobie. Zapisz w notatniku lub recytuj przed lustrem

„W programie zaczynamy od obietnicy, że będziemy się ruszać intensywnie 5 minut dziennie. Nie ma wielkiego znaczenia, jaki to rodzaj ruchu. W tym momencie nie chodzi bowiem o ćwiczenia, ale o obietnicę — i o to, aby jej dotrzymać. Jeśli możesz tego dokonać, możesz osiągnąć cokolwiek zechcesz. To pierwszy, ważny krok.”

2. Pij więcej wody o jeden litr, codziennie

„Zawodnicy w naszym programie piją MNÓSTWO wody. To warunek niepodlegający dyskusji. Pomaga nieco oczyścić organizm, przyspieszyć metabolizm. Szczególnie jeśli osoba wcześniej nie piła czystej wody, a jedynie herbaty, kawy i inne napoje.”

3. Odrzuć cukier z jednego posiłku

„Chcąc schudnąć, nie trzeba od razu dokonywać transformacji całego dotychczasowego stylu życia. Wystarczą drobne, małe zmiany realizowane z biegiem czasu. Słodkości uzależniają, więc jak z papierosami: po jednym dziennie mniej.”

4. Porzuć napoje gazowane, zawsze jedz śniadanie i codziennie znajdź chwilę na ruch

„To wszystko małe, drobne zmiany, ale obok modyfikacji w diecie, mają wielkie znaczenie. Ponownie: nie trzeba zmieniać wszystkiego od razu. Ludzkie ciało potrzebuje czasu w celu dostosowania się do nowych nawyków. Ponadto lepiej dokonać małych zmian, które jesteśmy w stanie utrzymać, niż wielkich, które nas w końcu załamią.”

5. Nie jedz niczego, co ma w sobie częściowo utwardzone oleje wymienione w składzie

„Takie jedzenie nie ma wartości odżywczej. Jeśli znajdziesz je w składzie na etykiecie, powinna zapalić się czerwona lampka mówiąca ‚NIE JEŚĆ’. Tego typu produkty jedynie zatykają nasze tętnice.”

6. Uważaj na wielkość porcji

„Zamiast trzech monstrualnych posiłków, rekomenduję pięć mniejszych. To pomaga ograniczyć apetyt oraz utrzymać właściwy poziom cukru we krwi.”

7. Szanuj swoje słowo bardziej od wymówek

„Odchudzanie jest w dużej mierze aktem emocjonalnym. Podczas castingów, spędzamy z ludźmi tygodnie, aby zdecydować, kto może wejść do programu i rozpocząć swoją przygodę pod naszymi skrzydłami. Szukamy tych, którzy potrafią trzymać się raz podjętych decyzji — ludzi, którzy nie są ofiarami własnych wymówek. Podejście jest ważne w osiągnięciu sukcesu.”

Przy innej okazji Chris mówił o znaczeniu diety, czyli kluczowego ogniwa w odchudzaniu.

„Produkty zawierające dużo błonnika pokarmowego mogą mocno przyspieszyć powrót do smukłej sylwetki. Błonnik bowiem pomaga oczyścić organizm z toksyn jelitowych oraz zalegającej treści pokarmowej, której może być nawet parę kilo.”

Skoro jest tak bardzo potrzebny, dlaczego nie zdecydować się na jego naturalną formę? Pod postacią Błonnik Primvitalny? —

Błonnik PrimvitalnyBłonnik Primvitalny – prawdopodobnie jedyny, który chcą polecać lekarze»

Miłego dnia … 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s