Najkrótsza znana droga do długowieczności w 11 słowach


chodzenie bosoSekret długowieczności

Jest rok 2128. Mam 152 lata. Mój czas dobiega końca. Ponieważ też chcesz doczekać sędziwego wieku w zdrowiu, pytasz starego mnie o najszybszy, najprostszy, najmniej wysiłkowy sekret długowieczności, jaki mógłbym ci zdradzić, zanim zejdę z areny życia.

Leniwym gestem prawej ręki pokazuję, byś się do mnie zbliżył i lekko skulił. To może być moje ostatnie tchnienie, dlatego chcę, żebyś mnie wyraźnie zrozumiał.

Nadstawiasz ucho i słyszysz, jak mówię:

„Zdejmij buty, wyjdź na trawę, spaceruj pół godziny. Rób tak codziennie.”

Właśnie te 11 słów bym ci wyszeptał, gdybyś chciał usłyszeć najszybszy sposób na to, by poczuć się lepiej, wyregulować zdrowie, żyć dłużej.

Chodzenie boso w swoim ogrodzie, po plaży, po trawie w parku, na betonie, gołej ziemi lub wszędzie na otwartej przestrzeni — może odmienić Twoje życie.

Ludzie reagują zwykle zaskoczeniem i zachwytem:

„Czuję się o wiele lepiej.”

„Nie wiem, co to jest, ale coś zmieniło się na
lepsze.”

Pomijając fakt, że przebywając na dworze płynące z nieba promienie słońca ofiarują Ci witaminę D, to przede wszystkim czerpiesz przeciwzapalną energię od Matki Ziemi — pierwotną i największą postać zielonej energii niezbędną dla wigoru i wybornego samopoczucia.

Energia ta jest dostępna za darmo. O każdej porze dnia i nocy. Nie trzeba jej pompować do ciała, jak np. benzynę do auta. To nie tabletka. To nie mikstura. To nie maść. To po prostu coś, co jest w ziemi, na ziemi i pochodzi z ziemi tuż pod twoimi stopami. Zawsze tam było i zawsze będzie. Możesz czerpać z tego, ile zechcesz. Bez ograniczeń.

Wpływ jest tak doniosły, ponieważ podeszwy stóp mają więcej zakończeń nerwowych na centymetr kwadratowy niż jakakolwiek inna część ciała.

To miejsce, gdzie w akupunkturze znajduje się punkt K1 z połączeniami, które na wskroś przenikają całe ciało. Stopy są zatem największym punktem styku zbierającym wolne elektrony i naturalną energię Ziemi.

Chodząc po wilgotnej trawie (wilgoć lepiej równoważy ładunek Twojego ciała z ładunkiem Ziemi) lub innej przewodzącej powierzchni już po pół godzinie odczujesz wyczuwalną zmianę. Po tym czasie pojawiają się pozytywne zmiany fizjologiczne w organizmie.

Efekt chodzenia boso po Ziemi tłumaczy zjawisko zwane uziemieniem. Fantastyczne jest w nim to, że jest tak proste i łatwe, daje tak szybkie i ogromne rezultaty dla zdrowia.

James Oschman, ekspert w dziedzinie medycyny pól energetycznych, powiedział: „To, co najlepsze w uziemieniu, to element prostoty. Brałem kiedyś udział w spotkaniu na wschodnim wybrzeżu, na które jedna z moich koleżanek przyjechała z zachodniego. Czuła się zmęczona po podróży, co spowodowane było różnicą czasu. Powiedziałem, żeby zdjęła buty i skarpety i wyszła na zewnątrz pochodzić po trawie przez kwadrans. Gdy wróciła, była całkowicie odmieniona. Jej zmęczenie wyparowało. Właśnie tak szybko działa uziemienie.

„Każdy może tego spróbować. Jeśli nie czujesz się dobrze z jakiegokolwiek powodu, po prostu przez kilka minut spróbuj nawiązać bosy kontakt z Ziemią i sprawdź, co się stanie. Jeśli masz poważny problem zdrowotny, skonsultuj się z lekarzem. Ale w przypadku zwykłych dolegliwości, problemów trawiennych lub z oddychaniem czy bólów mięśni, nic nie przynosi tak szybkiej ulgi jak uziemienie. Możesz dosłownie poczuć jak ból odpływa z twojego  ciała w chwili, gdy dotkniesz Ziemi.”

Taka jest moc natury. I dlatego — jeśli pragniesz ożywić jelita błonnikiem — to tylko naturalnym. Takim, jakim go Matka Natura zrodziła, prosto z czystej gleby:

Błonnik witalnyBłonnik Witalny – prawdopodobnie jedyny, który chcą polecać lekarze»

Miłego dnia… 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.