Oczyszczanie wątroby melonem


melonKuracja oczyszczająca wątrobę melonem

Od tego, jak dobrze funkcjonuje wątroba bardzo dużo zależy w Twoim organizmie.  Nastrój, emocje, namiętności, radości i smutki – wszystko to zależy od stanu zdrowia Twojej wątroby. Stan Twojej skóry także podpowiada Ci o tym, na ile dobrze wątroba wykonuje swoją oczyszczającą funkcję. Różne plamy na skórze wysypki, a co najważniejsze swędzenie, podpowiadają o tym, że wątroba niezbyt dobrze sobie radzi.

Okazuje się, że zmiany w zachowaniu i w stylu człowieka, też mogą mówić o problemach z wątrobą. Człowiek robi się nerwowy, drażliwy, gderającym, wiecznie niezadowolony, cierpi na bezsenność, męczą go koszmary, albo przeciwnie senność….

Pora oczyścić wątrobę wykorzystując naturalne środki.. 🙂

Melon w oczyszczaniu wątroby

Teraz podzielę się z Tobą całkiem nowa receptą oczyszczania wątroby w domowych warunkach, której nie znajdziesz w żadnych innych źródłach.

Przed rozpoczęciem kuracji oczyszczania wątroby (jak i każdego innego organu) niezbędne jest odpowiednie przygotowanie organizmu:

  • zrezygnuj z toksycznych substancji (alkohol, papierosy, kawa, produkty wędzone i syntetyczne – coca-cola, chipsy itp.);
  • specjalną dietę zacznij stosować już na dwa tygodnie przed kuracją: zrezygnuj z mięsa i przetworów mięsnych, ryb, jaj, mleka, śmietany, chleba, produktów mącznych i makaronów. Jadłospis powinien składać się surowych, gotowanych lub gotowanych na parze warzyw. Możesz jeść również ziemniaki, kaszę gryczaną i ryż.

W okresie przygotować do oczyszczania wątroby dobrze jest pić gorącą zieloną herbatę z cytryną. W ciągu dnia wypij co najmniej 6 filiżanek. Gorąca zielona herbata usunie z organizmu szkodliwe i toksyczne substancje z wątroby i trzustki.

Kuracja oczyszczająca wątrobę trwa dwa tygodnie. Głównym produktem jest tutaj melon. Najbardziej odpowiednim gatunkiem będzie wydłużony elipsoidalny ciemno-zielony melon.

Codziennie od 7:00 do 22:00 jedz tylko melona. Jego ilość nie jest ograniczona, ale bardzo ważne jest, by nie odżywiać się chaotycznie. Dlatego zjadaj melona w 5 dziennych porcjach. Przed zjedzeniem melona wypij zimną zieloną herbatę, która aktywuje krążenie w wątrobie i trzustce. Herbatę również możesz spożywać w nieograniczonych ilościach.

Po godzinie 22 już nic nie jedz i nie pij.

Na koniec dwutygodniowego oczyszczania wątroby konieczne będzie stopniowe przejście do nawyków żywieniowych. Czas przejścia około 3 dni.

– Pierwszy dzień po oczyszczaniu wątroby: na śniadanie zjedz dwa krakersy z białego chleba, popijając ciepłą zieloną herbatą. Obiad: pół szklanki ugotowanego ryżu na wodzie. Kolacja – dwa krakersy z zieloną herbatą. Bardzo dobrze w ciągu dnia wypić litr soku winogronowego, najlepiej z ciemnych odmian winogron.

– Drugi dzień: śniadanie i obiad, jak ostatniego dnia, na kolacje możesz zjeść też gotowane warzywa (ziemniaki, kapusta, cukinia, marchew).

– Trzeci dzień: na obiad możesz zjeść gotowane warzywa i kawałek gotowanego kurczaka, śniadanie i kolacja, jak ostatniego dnia.

Potem, możesz już jeść, jak kiedyś.

Uwaga! Pamiętaj o nieprzeciążaniu wątroby różnymi truciznami i toksynami. Koniecznie zrezygnuj z alkoholu. Jako możesz, to nie jedz mięsa, przetworów mięsnych, produktów wędzonych i syntetycznych (rożne konserwy, cola, chipsy itp).

W wyniku oczyszczania poczujesz się lekko, poprawi Ci się nastrój, poczujesz przypływ energii i optymizmu .. 🙂

Miałem zniszczoną wątrobę, a teraz… Pewien znany dietetyk zmieszał 2 składniki, które odnawiają wątrobę w niecałe 30 dni…

Kliknij i sprawdź»

Miłego dnia 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s