Hydrokolonoterapia – płukanie jelita grubego


jelitoNa czym polega hydrokolonoterapia?

Zaparcia, biegunki, wzdęcia, bóle głowy, zmiany na skórze, nieświeży oddech… To tylko niektóre z dolegliwości, których źródłem może być niesprawne jelito grube.

Oczyszczanie jelita praktykowane jest od lat. Lewatywa znana była starożytnym Rzymianom, a 100 lat temu leczono nią większość schorzeń.

Uwaga! Lewatywa pomaga w płukaniu tylko 20-centymetrowego odcinka jelita grubego. W trakcie hydrokolonoterapii (zabieg kosztuje 200 zł) płucze się jelito grube na całej długości, czyli od 1,2 do 2 m.

Problemy z jelitem grubym

Nieprawidłowa dieta, siedzący tryb życia, zanieczyszczenie środowiska, toksyny, konserwanty, ulepszacze – to wszystko powoduje, że jelicie grubym zbierają się niestrawione resztki pokarmu i to właśnie z nich tworzą się kamienie kałowe, bytują pasożyty i grzyby.

Uwaga! Niestrawione resztki pokarmu tak oblepiają jelito, że czasem traci ono naturalną perystaltykę. Ktoś z tak zanieczyszczonym jelitem po prostu gnije od środka. Stąd też bierze się  epidemia chorób jelita grubego.

Zabieg hydrokolonoterapii

Zabieg trwa niecała godzinę. Leżymy wtedy na plecach całkowicie okryci, a specjalną rurką do naszego jelita wprowadzana jest woda o temperaturze ciała. Przepływająca przez jelito woda, wypłukuje to, co w nim zostało, a następnie rurką odprowadzana jest do
urządzenia i na końcu do kanalizacji. Płukanie odbywa się w obiegu zamkniętym.

Zabieg zaczyna się od podania dwóch szklanek wody do jelita, a następnie cały czas pod kontrolą urządzenia, zwiększana jest ilość wprowadzanej wody i równocześnie odprowadzana ta brudną. Zabieg hydrokolonoterapii jest całkowicie bezbolesny.Po nim funkcjonuje się normalnie, np. można iść do pracy. Niektórzy pacjenci po zabiegu wstają lżejsi o kilka kilogramów.

1 dziwny sposób na oczyszczenie organizmu

Osoby z całej Polski pozbywają się złogów jelitowych tym sposobem. Dołącz do nich i zobacz efekty już po 7 dniach.

Błonnik witalnySprawdź jak to robią»

Zdrówka życzę 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.