Oczyszczanie układu limfatycznego


cytrusyJak oczyścić limfę i krew?

Tą kurację warto przeprowadzić, gdy zaczyna się okres zachorowań na grypę (i innych bakteryjnych). Dzięki niej bez stosowania antybiotyków będziesz mógł szybko i skutecznie zniszczyć infekcje w organizmie, a oprócz tego oczyścisz układ limfatyczny i krwionośny, a także uzupełnisz zapasy naturalnej witaminy C.

Uwaga! Niedobór witamin C stwierdza się u każdego człowieka, a szczególnie u palaczy papierosów (wypalony papieros niszczy w organizmie 25 mg witaminy C).

Oczyszczanie limfy i krwi – zasady kuracji

Kurację przeprowadza się przez trzy dni z kolei, podczas których nie należy nic jeść oprócz pomarańczy i grejpfrutów. W ciągu dnia trzeba wypić 2,2 l. mieszanki soków

Uwaga! Codziennie musisz sporządzić nową mieszankę soków.

Skład mieszanki na 1 dzień (soki muszą być świeżo wyciśnięte): 

0,9 l soku grejpfrutowego | 0,9 l soku pomarańczowego | 0,2 l soku cytrynowego | 0,2 l wody destylowanej

Razem: 2 l soków + 0,2 l wody.

Kuracja na 1 dzień

1. Rano na czczo wypij 1 łyżkę stołową gorzkiej soli rozpuszczonej w szklance ciepłej wody. Trzeba to zrobić w celu wydalenia ze wszystkich części organizmu znajdujących się tam toksyn.

Uwaga! Roztwór soli gorzkiej działa na zatruta toksynami limfę, jak magnez na opiłki żelaza. W wyniku czego wszystkie „brudy” zbierają się w jelitach i są wydalane niejednokrotnym przeczyszczeniem.

Działając „przeczyszczająco”  roztwór ten wymywając toksyny odwadnia organizm. Dla rekompensaty ubytku wody pije się te 2,2 l mieszanki soków z wodą destylowaną. Organizm szybko ją wchłonie.

2. Po wypiciu roztworu soli gorzkiej ubierz się ciepło i co 30 minut pij mieszankę soków po 100 g dopóki się nie skończy.

Uwaga! Gdy poczujesz głód – jedz pomarańcze i grejpfruty, ale nic oprócz nich. W czasie kuracji możesz silnie się pocić – to normalne zjawisko, bo z potem organizm pozbywa się wszystkich nieczystości.

W ciągu 2-go i 3-go dnia postępuj tak samo jak w 1-ym dniu.

Kuracje najlepiej zastosować wczesną wiosną i późną jesienią przed rozpoczęciem epidemii górnych dróg oddechowych.

Dzięki staraniom najlepszych dietetyków i specjalistów żywienia powstała nowa, rewolucyjna metoda. Od dzisiaj wrócisz do życia na najwyższych obrotach, oczyścisz organizm, a przede wszystkim zabezpieczysz i osłonisz swój delikatny przewód pokarmowy…

Kliknij i sprawdź»

Miłego dnia 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.