Jak pokonać nieśmiałość?

Poznaj najskuteczniejsze sposoby walki z nieśmiałością!

Jak pozbyć się nieśmiałości?

Ta publikacja prezentuje kilkadziesiąt sprawdzonych metod na przezwyciężanie nieśmiałości. Jeśli zdecydujesz się na stopniowe wcielanie ich w życie, to w ciągu kilku miesięcy możesz ograniczyć swoją nieśmiałość lub też pozbyć się jej całkowicie! Książka została tak napisana, aby osoby z niej korzystające mogły zacząć od stosowania najprostszych technik, z którymi poradzą sobie nawet bardzo nieśmiałe osoby.

W miarę przezwyciężania swojej nieśmiałości osoby te mogą przejść do stosowania kolejnych metod. Publikacja prezentuje m.in. następujące zagadnienia:

* Analiza nieśmiałości. Zanim weźmiemy się za walkę z Twoją nieśmiałością, warto dokładnie uzmysłowić sobie, co dokładnie składa się na nią.

*Pewność siebie. Podstawowym problemem osób nieśmiałych jest to, że brakuje im pewności siebie i wiary we własne siły.

* Przejmowanie się. Dla osób nieśmiałych bardzo poważnym problemem jest nadmierne przejmowanie się tym, co inni sobie o nich pomyślą.

* Podświadomość. Nasz umysł podświadomy to potężne narzędzie, które może nam pomóc przezwyciężać blokady, jakie mają osoby nieśmiałe.

*Pozytywne myślenie. Osoby nieśmiałe często są mistrzami w myśleniu negatywnym. Nauczą się one myśleć bardziej pozytywnie.

* Stres. Nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie stresu z naszego życia. Dzięki zawartym w książce poradom będziesz jednak w stanie ograniczyć swój poziom stresu.

Pamiętaj! Ty również możesz pokonać swoją nieśmiałość i zacząć w pełni cieszyć się życiem.

Kliknij i sprawdź: Nieśmiałość – jak się jej pozbyć?»

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.