Jak przejść na wegetarianizm?

Jak przejść na wegetarianizm?Dowiedz się czym jest wegetarianizm, jak możesz na nim skorzystać i dlaczego tyle osób decyduje się na wegetarianizm…

Zdrowe odżywianie zdobywa ostatnio coraz większą popularność. Ludzie zaczynają rozumieć, że wszelkie fastfoody i kaloryczne, tłuste jedzenie nie służy ich organizmom. Można wręcz powiedzieć, że nastała ostatnio moda na zdrowy tryb życia. Wraz z upowszechnianiem się zdrowego odżywiania, nastała także moda na wegetarianizm.

Niestety świadomość, czym naprawdę jest wegetarianizm i na czym polega, jest niezwykle niska wśród naszego społeczeństwa. Większość ludzi wie tylko tyle, że wegetarianie nie jedzą mięsa i na tym kończy się ich wiedza.

Czego konkretnie możesz się dowiedzieć?

– Jak bezproblemowo zamienić dietę mięsną na wegetariańską.

– Poznasz wegetariańskie zamienniki mięsa i jaj.

-Które dodatki do żywności, tzw. „E”, są pochodzenia zwierzęcego.

– Dlaczego lecytyna sojowa nie jest w pełni wegetariańska.

– Jak zneutralizować ciężkostrawność produktów sojowych.

– Że psy mogą być wegetarianami! 🙂

Opinia:

„Jestem „mięsożercą”, postanowiłam jednak zapoznać się z treścią wydawnictwa i spełniło ono moje oczekiwania na tyle, że przynajmniej częściowo wprowadzę wiedzę uzyskaną po przeczytaniu w życie. Może zostanę wegetarianką, kto wie? Jeżeli wiadomości zawarte w książce są wiarygodne (a tak sądzę,) z pewnością pozytywnie wpłyną na poprawę jakości mojego życia. Gorąco polecam „wegetarianizm” innym niezdecydowanym co do diety. Pozdrawiam.” E. S.

Kliknij i sprawdź: Wegetarianizm w praktyce»

Reklamy