Sposoby na sen – jak się wyspać?

Sposoby na sen Czy nie zdarzyło Ci się wstać po 8 lub 9 pełnych godzinach snu, a mimo to czuć się nadal śpiącym i zmęczonym?

Człowiek jest Panem Świata. Sportowcy biją rekordy szybkości siły i wytrzymałości. Naukowcy wciąż przesuwają granice poznania i tego, co możliwe. 100 lat temu tylko najśmielsi pisarze i futurolodzy mogli snuć marzenia choćby o osiągnięciach techniki i medycyny, które dziś są niemal naszym chlebem powszednim.

Jednak jest jeszcze 1 granica, której od tysięcy lat ludzkość nie jest w stanie przesunąć… Wszyscy potrzebujemy snu! Mimo cywilizacyjnego skoku, jaki wykonała ludzkość we wszystkich niemal dziedzinach życia, człowiek, podobnie jak każda inna istota na Ziemi, nie jest w stanie funkcjonować bez zmrużenia oka.

Powszechnie panuje przekonanie, że optymalny czas snu to 8 godzin na dobę. Zatem my, Władcy Świata, przesypiamy ok. 1/3 naszego istnienia. Czyż to nie potworne marnotrawstwo czasu, szczególnie teraz, gdy każdy z nas wydaje się mieć go coraz mniej? Michał Maj w swoim poradniku postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem, korzystając z doświadczeń nie byle kogo, bo samego Leonarda da Vinci.

Według niektórych źródeł Mistrz Da Vinci był w stanie pozostawić po sobie tak wielki dorobek artystyczny i naukowy, ponieważ zdołał pokonać sen. Ograniczył jego niezbędną ilość do niespełna 2 godzin na dobę jednocześnie w każdym momencie swego dnia czuł się rześki i wypoczęty! Michał Maj, nie tylko poznał sekret Snu Mistrza, ale także wypróbował go w praktyce i opisał dla Ciebie w swoim poradniku, razem z wieloma innymi bardzo praktycznymi wskazówkami na temat poprawy Twojego snu.

Czego dokładnie dowiesz się z tego poradnika?

  • Gdzie i jak należy sypiać, by jak najlepiej odpocząć?
  • Co zrobić, by wstawać wcześniej, a jednocześnie być bardziej wypoczętym?
  • Dlaczego po 8 godzinach snu czujesz się jak „Zombie”? Czym jest sen polifazowy, stosowany przez Mistrza Leonarda, i jak przygotować się do jego stosowania?
  • Jak uciąć sobie „Energetyczną drzemkę” działającą lepiej niż mocna kawa?
  • Jak działa „cichy budzik” i dlaczego warto go stosować?
  • Co zrobić, by pamiętać swoje sny i… kontrolować je?

Dzięki tej książce będziesz w stanie zdecydowanie szybciej i skuteczniej naładować akumulatory swojego organizmu, śpiąc krócej i wstając bardziej wypoczętym.

Żeby lepiej wypoczywać, musisz spać mniej… jak Leonardo da Vinci!

Pełną wersję książki zamówisz na stronie: Idź do strony ofertowej»

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.