Tresowanie psa – jak tresować psa?

Jak tresować psa?Twój pies sprawia problemy? A może dopiero chcesz przygarnąć psa? Oto poradnik, który pokaże Ci, JAK WYCHOWAĆ PSA, by był zdrowy, pełen energii, a przede wszystkim posłuszny!

Po przeczytaniu tej książki każdy dowie się, jak poradzić sobie z problemami, czego nauczyć pupila, jak się z nim bawić, a nawet jak psa ukarać, aby wiedział, że zrobił źle – bez stosowania przemocy, bardzo popularnego niestety środka wychowawczego.

O tych kochanych stworzeniach można by mówić bez końca, gdyż są mądrymi i oddanymi istotami, które kochają człowieka tylko za to, że jest. Napisanie tej książki zawdzięczam niespodziewanemu pojawieniu się w moim życiu dwóch psów o imieniu Saba i Lucky, od których tak wiele się nauczyłam.

Autor: Joanna Liszka-Materka

Ja i mój pies, czyli jak wychować, zrozumieć i rozwiązać problemy ze swoim czworonożnym przyjacielem…

Twój pies sprawia problemy? A może dopiero chcesz przygarnąć psa? Tresura psa i jego wychowanie nie musi być tak trudne, jak to się niekiedy wydaje. Gdy tylko poznasz zasady właściwego wychowania psa, zdziwisz się, jak bardzo pies może być Ci oddany, posłuszny i zdyscyplinowany – i to niezależnie od tego, czy to mały psiak czy dorosły pies! Ten eBook pokaże Ci, jak wychować psa oraz jak nauczyć psa reagowania na 56 różnych komend!

Poznaj świat swojego psa, a Twój pupil na pewno odwdzięczy Ci się
posłuszeństwem i oddaniem…

Z eBooka dowiesz się m.in.:

• Skąd przygarnąć psa i jak przygotować mieszkanie na przybycie psa?
• Jak wychowywać szczeniaka?
• Jak żywić psa – co pies może jeść, a czym w żadnym wypadku nie wolno go karmić?
• Jak nauczyć psa reagowania aż na 56 różnych komend?
• Jak rozwiązywać najczęstsze problemy z psem (gryzienie, ciągłe szczekanie, skakanie na ludzi i wiele, wiele innych)?

Kliknij i sprawdź: Ja i mój pies, czyli jak wychować, zrozumieć i rozwiązać problemy ze swoim czworonożnym przyjacielem»

Reklamy